rzetelna firma
google adwords

eactive
ul. Aleksandra Zelwerowicza 18A
53-676 Wrocław

tel. +48 71 340 94 00
fax. +48 71 340 94 09

e-mail: biuro@eactive.pl

Kilka słów o eactive

Rozpoczęliśmy działalność w 2000 roku, jako agencja interaktywna eactive. Specjalizujemy się w obsłudze głównie małych i średnich firm, którym pomagamy zaistnieć w Internecie. Zajmujemy się szeroko pojętym marketingiem w Internecie. Największą popularnością obecnie cieszy się pozycjonowanie oraz promocja i reklama w wyszukiwarkach internetowych.

Dlaczego taki rodzaj działalności wybraliśmy? Dostosowujemy się do potrzeb rynku i Klientów. W jaki sposób szukają Państwo informacji w internecie chcąc kupić produkt, bądź znaleźć usługę? Pewnie w większości przypadków odpowiedź brzmi: właśnie w wyszukiwarce, a najczęściej jest to wyszukiwarka Google. W swoim portfolio mamy kilkuset zadowolonych Klientów, a obecnie pozycjonujemy kilka tysięcy słów kluczowych. Otrzymane referencje są efektem wysokich miejsc serwisów, które pozycjonowaliśmy.

Naszym Klientom proponujemy zawsze aktualne rozwiązania, pozwalające tanio reklamować się w sieci. Stosujemy narzędzia zapewniające widoczność firmy i wyróżnienie na tle konkurencji. Kilka lat zajmowaliśmy się projektowaniem i tworzeniem stron www, dzięki temu wiemy jak optymalizować strony internetowe, tak aby stały się przyjazne dla wyszukiwarek internetowych.
 

Ciągle rozszerzamy i udoskonalamy naszą ofertę, uwzględniając zapotrzebowanie Klientów oraz aktualną sytuację na rynku internetowym. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie i każdemu przydzielamy doświadczonego doradcę, który w każdej chwili odpowie na wszystkie pytania

Zobacz nasze referencje.

Chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.

Zadzwoń 71 340 94 00Napisz mailaFormularz kontaktowy