rzetelna firma
google adwords

eactive
ul. Aleksandra Zelwerowicza 18A
53-676 Wrocław

tel. +48 71 340 94 00
fax. +48 71 340 94 09

e-mail: biuro@eactive.pl

Opinie

„Współpraca z Eactive przyczyniła się do wzrostu zainteresowania moimi produktami. Coraz częściej klienci, którzy znajdują mnie w internecie decydują się na zakup. Firma Eactive dba o wysokie pozycje mojej strony, dodatkowo troszczy się o mój biznes przekazując cenne informacje o tym jak dbać o stronę, jakie metody i techniki stosować by zmierzyć się z konkurencją. Bardzo pozytywnie oceniam naszą współpracę i chętnie polecę usługi Eactive innym firmom.”

Jan Muniak
Współwłaściciel firmy Tur-Mar

 

„Od ponad roku współpracujemy z Eactive przy pozycjonowaniu naszych serwisów. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze skuteczności i profesjonalizmu działań firmy. Nasze serwisy znajdują się obecnie na czołowych pozycjach w wyszukiwarce google, co przekłada się bezpośrednio na wzrost ilości odwiedzin. Gorąco polecam firmę Eactive wszystkim, którym zależy na najwyższych pozycjach w wyszukiwarkach.”

Grzegorz Asman
Bright Side

 

„Dzięki firmie eactive wypozycjonowaliśmy nasz serwis na wysokie pozycje w najważniejszych wyszukiwarkach – google, onet i wp. Obecnie nie ma możliwości, żeby osoba szukająca wind nie trafiła na naszą stronę. Biorąc pod uwagę przychody ze sprzedaży jednej windy, koszty rocznego pozycjonowania zwracają się nam już po jednym zakupie.”

Adam Kokot
Prezes Zarządu ZTD „Techlift” Sp. z o.o.

 

„Zależało mi na tym, by moja strona była wysoko. Szukając firm, które mogłyby wypromować moją firmę i markę szczególnie uczciwa wydała mi się eactive. Nie musiałem nic płacić do czasu, dopóki nie znalazłem się na pierwszej stronie wyników.”

Marek Grabowski
Specjalista d/s Logistyki P.P.H Cool

 

„Po wielu nieprzyjemnych doświadczeniach z różnymi firmami oferującymi tego typu usługi, zdecydowaliśmy się nawiązać stałą współpracę z „eActive s.c” . Jesteśmy w pełni z tej współpracy zadowoleni, ponieważ jest to niewątpliwie jedna z najlepszych agencji zajmujących się marketingiem internetowym w kraju- świadczy kompleksowe usługi i wszystkie na niezmiennie wysokim poziomie. Podczas całego okresu współpracy nasza kampania linków sponsorowanych, pod wszystkimi słowami kluczowymi, utrzymuje się na wysokich pozycjach,a zaproponowane przez agencję boksy reklamowe zapewniły nam nie tylko duża liczbę wejść, ale i zwiększyły liczbę zleceń.”

Oktawia Małaszewska
Fotoartis.eu

 

„Nasza firma od dawna współpracuje z „eActive” i korzysta z jej usług w zakresie pozycjonowania, linków sponsorowanych, optymalizacji strony www oraz doradztwa w zakresie zwiększenia oglądalności witryn. Doświadczenie wynikające z naszej współpracy pozwala nam z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że jest ona solidnym i rzetelnym wykonawcą oraz partnerem. Z przyjemnością możemy polecić innym firmom świadczone przez niż usług.”

Renata Żurawska
TENET Service

 

„Zaproponowana nam przez agencję „eActive”, kampania linków sponsorowanych okazała się niezwykle skutecznym narzędziem promocji i komunikacji z klientem, idealnie dopełniającym nasze dziania marketingowe. Jednym słowem skuteczna, bardzo przyjemna i satysfakcjonująca współpraca. (…)Eactive gwarantuje najwyższy poziom usług, solidność i uczciwość w biznesie.”

Magdalena Hartman
RestApart

 

„Agencja „eActive” zagwarantowała nam doskonałą optymalizację kampanii linków sponsorowanych oraz pełne dostosowanie ceny do oczekiwanych rezultatów. Dodatkowo profesjonalnie przygotowane przez copywritera teksty, skutecznie wyróżniły nas od konkurencji, zapewniając wysoką liczbę odwiedzin. Wysoka jakość usług oraz bardzo dobra organizacja pracy predysponuje do polecenia „eActive” jako profesjonalnego wykonawcę w zakresie marketingu internetowego.”

Marcin Białowąs
TanieOkna.eu

 

„Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić usługi firmy ‚”eActive”. Współpraca z firmą okazała się bardzo owocna i w pełni satysfakcjonująca. Opracowanie kampanii linków sponsorowanych przebiegało szybko i sprawnie, widać było w działaniach pracowników firmy pełny profesjonalizm. Bardzo dobry kontakt z konsultantem pozwalał na uwzględnienie wszystkich zgłaszanych uwag. Firma „eActive” jest godna polecenia i w pełni zasługuje na zaufanie.

Paula Gracja Wornalkiewicz
PaulaGracja

 

„Podczas współpracy z „eActive” nasz link sponsorowany zawsze pojawiał się na pierwszej stronie wyników wyszukiwań. Dodatkowo firma dotrzymywała indywidualnie ustalonych warunków umowy, mówiących o pojawieniu się naszej reklamy na pierwszym miejscu pod wszystkimi słowami kluczowymi, podczas całego okresu współpracy. Profesjonalne doradztwo, fachowość i wysokie kompetencje, a także aktywna pomoc i zaangażowanie sprawiły, że z przyjemnością polecamy usługi „eActive”.

Małgorzata Pilo
Elite Auto USA