rzetelna firma
google adwords

eactive
ul. Aleksandra Zelwerowicza 18A
53-676 Wrocław

tel. +48 71 340 94 00
fax. +48 71 340 94 09

e-mail: biuro@eactive.pl

Firmy ze Szczecina zawsze są wysoko

Sukces Twojej firmy można osiągnąć na wiele sposobów. Możesz wykupić reklamę w prasie, wziąć udział w audycji radiowej czy też zasponsorować program tematyczny w komercyjnej telewizji. Zgodzisz się jednak, że głównym źródłem informacji np. o stolarzach ze Szczecina jest Internet. Nie pasują tu ani spoty radiowe, ani reklama w TVN. W związku z tym pomyśl w jaki sposób w Internecie ktoś mógłby szukać dobrego stolarza ze Szczecina?

Po chwili zastanowienia można śmiało odpowiedzieć, że pierwszym miejscem szukania jest wyszukiwarka Google. W dalszej kolejności mogą to być bazy firm. Twoi potencjalni Klienci często wpisują w google słowa kluczowe z Twojej branży. Czy nadal uważasz, że nie warto być widocznym?

Proponujemy Twojej firmie usługę „pozycjonowanie Szczecin„. Polega ona na dodaniu do frazy kluczowej nazwy Szczecin. Dzięki dobrej strategii Twoja firma będzie zawsze „pod ręką” jeśli będą Cię szukać. Dostęp do lokalnych Klientów masz gwarantowany!

 

Akcja „pozycjonowanie Szczecin” w zasięgu ręki. Jakie są plusy inwestycji?

Dlaczego eactive:

Wpisz w wyszukiwarkę Google frazę: „meble młodzieżowe szczecin” lub „okna Szczecin tanio”. Zobacz kto jest na pierwszym miejscu? Firmy, które aktualnie pozycjonujemy.

Przeczytaj więcej informacji o nas → kliknij.

 

Zapoznaj się ze szczegółami oferty!

Zadzwoń 71 340 94 00Napisz mailaFormularz kontaktowy