rzetelna firma
google adwords

eactive
ul. Aleksandra Zelwerowicza 18A
53-676 Wrocław

tel. +48 71 340 94 00
fax. +48 71 340 94 09

e-mail: biuro@eactive.pl

Akcja „pozycjonowanie Wrocław”

 

Załóżmy, że prowadzisz firmę w stolicy Dolengo Śląska. Chcesz dotrzeć ze swoją ofertą do wszystkich osób mieszkających w okolicy. Pytanie brzmi: Jak skutecznie poinformować mieszkańców Wrocławia o Twojej firmie i ciekawej stronie www?

Odpowiedzią jest akcja „pozycjonowanie Wrocław”. Co kryje się pod tymi słowami? Umieszczenie Twojej strony na początku wyników wyszukiwania po wpisaniu najważniejszych dla Ciebie słów kluczowych z frazą Wrocław na końcu. Istnieje wtedy większa szansa na znalezienie nowych Klientów. Przykładem może być słowo „okna pcv wrocław” – masz wtedy pewność, że osoba szukająca w mgnieniu oka znajdzie Twoją firmę.

 

Dla kogo jest akcja „pozycjonowanie Wrocław”?

 

Jeśli nie masz strony internetowej, a mimo to chcesz pozyskać Klientów z najbliższej okolicy, również mamy dla Ciebie propozycję. Umieścimy Twoją wizytówkę w mapkach Google. Oznacza to, że potencjalny Klient zobaczy dane teleadresowe Twojej firmy wpisując nazwę produktu lub usługi, których szuka. Tym samym znajdzie Cię osoba bezpośrednio zainteresowana Twoją ofertą. Przeczytaj szczegóły oferty na Mapki Google – kliknij tutaj.
 

Dlaczego eactive:

Wpisz w wyszukiwarkę Google frazę: „okna wrocław” czy „projekty na zamówienie wrocław”. Zobacz kto jest na pierwszym miejscu? Firma, którą aktualnie pozycjonujemy.

Przeczytaj więcej informacji o nas → kliknij.

 

Zapoznaj się ze szczegółami oferty!

Zadzwoń 71 340 94 00Napisz mailaFormularz kontaktowy