rzetelna firma
google adwords

eactive
ul. Aleksandra Zelwerowicza 18A
53-676 Wrocław

tel. +48 71 340 94 00
fax. +48 71 340 94 09

e-mail: biuro@eactive.pl

Social Media

Czy zastanawiałeś się jak wyróżnić się na tle konkurencji z marką czy produktem? Jakich narzędzi użyć żeby skutecznie komunikować firmę? Odpowiedź jest prosta. Podstawowym elementem skutecznej komunikacji są działania w internecie. Aby Twoja firma zaistniała w sieci, a przede wszystkim zbudowała pozytywny wizerunek wśród potencjalnych Klientów musi być mocno widoczna. Załóżmy, że Twoja strona jest już pozycjonowana, uruchomiłeś kampanię Google AdWords oraz jesteś na mapkach Google.

Co jeszcze możesz zrobić?

Odpowiedź brzmi: SOCIAL MEDIA.

Według badań, 69% marketerów ocenia kampanie marketingowe jako bardziej efektywne, jeśli wykorzystują narzędzia jakimi są serwisy społecznościowe. Stała obecność Twojej firmy na Facebooku, który w Polsce zrzesza już ponad 5,5 mln użytkowników, pozytywnie wpłynie na ocenę firmy przez Internautów, a zarazem spowoduje wzrost popularności firmy. Umieszczanie pozytywnych i obiektywnych informacji na popularnych forach społecznościowych ma również wpływ na wyniki wyszukiwania, a co się z tym wiąże wizerunkowe pozycjonowanie firmy.

Działania „Social Media” stają się coraz bardziej popularne szczególnie wśród młodych użytkowników, którzy są najliczniejszą grupą docelową. Fani Facebooka, GoldenLine’a czy YouTube’a spędzają na serwisach kilka godzin dziennie, śledząc nowe aplikacje oraz szukając opinii o produktach czy usługach oraz aktywnie uczestniczą w dyskusjach.

 

Masz pytania?

Zadzwoń 71 340 94 00Napisz mailaFormularz kontaktowy